شامپوی سر بنسر

 

شامپو سر

امروزه زندگی در شهرهای شلوغ باعث شده موها زودتر کثیف شوند، مخصوصاً افرادی که در محیط‌ های کاری آلوده کار می‌کنند، باید بیشتر مراقب سلامت موهایشان باشند و پس از اتمام کار، سر خود را با یک شامپوی مناسب (شامپو سر زغالی بنسر) با قدرت پاک‌کنندگی بالا بشویند.

شامپو روزانه ذغالی بنسر حاوی کربن فعال، روغن درخت چای، عصاره مرزه کوهی و عصاره لیمو می باشد.

کربن فعال به علت جاذب بودن، می تواند باعث تمیز شدن عمقی پوست سر شود.

روغن درخت چای باعث ایجاد تعادل چربی پوست سر شده و از ایجاد خشکی و شوره سر جلوگیری می کند .

عصاره مرزه کوهی، خاصیت ضد باکتری دارد و باعث تمیز شدن پوست می شود.

عصاره لیمو از جوش و آکنه هایی که در پوست سر ایجاد می شود جلوگیری می کند و با توجه به خاصیت آنتی اکسیدانی آن، تا حد زیادی موجب سم زدایی پوست سر می شود.

- با خاصیت سم زدایی و پاک سازی عمیق پوست و مو بدون ایجاد التهاب و خشکی
- دارای کف سفید جهت ایجاد حس بیشتر پاکیزگی
- دارای pH مناسب با پوست سر
- پیشگیری و درمان شوره سر
- در این شامپو از ماده سرطان زای پاربن استفاده نشده است.

 

 

شامپو سر ذغالی بنسر

با داشتن ذرات ذغال فعال، این کار را به‌ خوبی انجام می‌دهد. ذرات ذغال فعال دارای سطح فعالی هستند که به‌ راحتی به ذرات ریز روی موها اتصال پیدا می‌کنند. این شامپو حاوی پاک‌کننده‌هایی است که چربی و آلودگی‌ها را از روی مو پاک می‌کنند؛ اما در صورتی که آلودگی‌ها بیشتر از حد معمول باشند، می‌توان اطمینان داشت که ذرات ریز ذغال فعال با اتصال به این آلودگی‌ها، آن‌ها را از موها جدا می‌کنند. این شامپو برای موهای معمولی و استفاده‌ی روزانه کاملا مناسب است.

برای شست‌وشوی موها

کافی است مقداری از شامپو را روی سر ماساژ داده و به بازه زمانی 3 دقیقه صبر کنید تا ذرات زغال فعال، فرصت اتصال به آلودگی‌ها را پیدا کنند. با آبکشی موها این آلودگی‌ها هم از موها جدا شده و تمیز می‌شوند. قدرت پاک‌کنندگی بالای این شامپو ویژگی اصلی آن است که می‌تواند مورد توجه آن دسته از افرادی قرار بگیرد که پس از یک روز کاری می‌خواهند با حمام‌کردن، موهایی کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی داشته باشند. و ترکیب موثر زغال اکتیو استفاده شده در این ترکیب شامپو سر بنسر می باشد.

انتخاب این شامپوی سر ذغالی از شرکت نام‌ آشنای بنسر، که می‌تواند برای این دسته از افراد انتخاب مناسبی باشد.

 

شامپو سر بنسر از دو قسمت عمده تشكيل شده است:


1- مواد فعال سطحی: جزء اصلی يک شامپو مواد فعال كننده سطحی آن است. 

مواد فعال كننده سطح به طوركلی به چهار دسته آنيونی، كاتيونی، آمفوتری و غير يونی تقسيم بندی مي شوند.

در شامپو معمولا تركيبی از مواد فعال آنيونی (مانند سديم لارت سولفات)، مواد آمفوتری (مانند بتائين ها) و مواد غيريوني (مانند كوكونات فتی اسيد دی اتانول آميد) به عنوان مواد فعال كننده سطحی يا جزء اصلی استفاده می شود.

2- افزودنی ها: بفيه اجزاء به عنوان افزودنی به شامپو اضافه می شوند.

افزودنی های شامپو خود به دو دسته تقسيم بندی می شوند.

الف- افزودنی های عمومی

موادی مانند نگهدارنده ها برای جلوگيری از آلودگی ميكروبی، نمك برای افزايش قوام شامپو و اسانس برای خوشبو نمودن شامپو و سيتريك اسيد جهت تنظيم ph جزء افزودنی های شامپو به حساب می آيند.


ب- افزودنی های اختصاصی

در فرمولاسيون شامپوهای نوين مواد ويژه ای برای خلق اثربخشی خاص به شامپو اضافه مي گردند تا شامپو علاوه بر شويندگی بتواند ويژگی های زیبایی مورد انتظار را نیز برآورده نمايد.

شامپو سر بنسر در کنار پاک‌کنندگی عالی، به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و طراوت را به پوست و مو هدیه می‌دهد؛ در انتخاب شامپوی مناسب دقت به مواد فعال كننده سطح و همچنين افزودنی های اختصاصی بسيار مهم است.

- پروتئين‏ كراتين و آمينو اسيدها به ساقه مو می پيوندند و شكافهای ايجاد شده در اثر استفاده از مواد نامرغوب را پر می كند. اين امر باعث افزايش مقاومت مو و محافظت از آن می گردد.

- مواد مرطوب كننده‏، موی شما را هيدراته می كند درست همان اثری كه بر روی پوست هم دارد.

- پنتنول و ويتامين ب5 برخلاف بقيه ويتامين ها به داخل محور مو نفوذ می كنند و برای افزايش استحكام و سلامت مو مفيد می باشد. 

 

شامپو سر زغالی

درباره ما

شرکت بنسر مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بنسر با شـــعار " با لبخند زندگی کنید " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب، دارد .

            

آخرین ارسالها

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

عضویت در خبر نامه