نمایشگاه
بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته (شرکت بنسر) که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه منطقه خاورمیانه محسوب می شود، با حضور و مشارکت صد ها شرکت داخلی و خارجی در تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه که از 6 تا 9 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود، بیش از 240 شرکت داخلی و ۱۹۰ شرکت خارجی جدیدترین تولیدات، صنایع و تجهیزات و خدمات خود را ارائه می دهند.

در بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و درکنار شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگانی از 24 کشور مختلف جهان شامل ترکیه، آلمان، چین، فرانسه، ایتالیا، امارات متحده عربی، مالزی، هندوستان، اسپانیا، روسیه، کره جنوبی، لهستان، سوئیس، انگلستان، هلند، ژاپن، لیتوانی، یونان، بلاروس، اسلوونی، ایرلند، چک، آمریکا و بلژیک؛ جدید ترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش می گذارند.

مجری و رئیس ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده و بهداشتی از رشد حدود 75 درصد کشورهای خارجی در بیست و پنجمین نمایشگاه مواد شوینده خبر داد و گفت: تعداد کشورهای خارجی شرکت کننده در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته از 12 کشور به 23 شرکت افزایش یافته است.

رئیس ستاد برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و پاک کننده گفت: تولیدکنندگان و شرکت های حاضر در این نمایشگاه آخرین تولیدها، دستاوردها و تکنولوژی های روز این بخش را ارائه و به نمایش خواهند گذاشت.

دکتر میثم مه‌منش: بنسر تولیدکننده اولین خمیر دندان ذغالی در ایران است.

خلاصه خبر:
بنسر شرکتی نوپاست که با تکیه بر نیروی جوان و حرفه‌ای خود توانسته در مدت کوتاهی افتخارات بسیاری بیافریند. خمیر دندان ذغالی این شرکت برای اولین بار در ایران و نخ دندان زغالی بنسر برای نخستین بار در جهان تولید شده است. آن چه تولیدات بنسر را متمایز ساخته، استفاده از ذغال با خاصیت […]
ادامه مطلب...

 
درباره ما

شرکت بنسر مفتخر است محصـولات آرایشـی و بهداشتی را با سالم ترین مواد اولیه گیاهی و مفید براي پوسـت ، مو و بدن عرضه نماید. شرکت بنسر با شـــعار " با لبخند زندگی کنید " همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصـــولات خود و ارایه آنها با قیمت بسیار مناسب، دارد .

            

چرا بنسر رضایتمندی مشتریان

85%

رضایت از کیفیت

91%

در دسترس بودن محصولات

88%

بسته بندی

77%

اطلاع رسانی

95%

فروش آنلاین

آدرس: تهران - خیابان شریعتی  - خیابان پابرجا - خیابان جلیلی - بن بست نسترن - پلاک 7
تلفن : 02122649297
فکس: 02122643403
ایمیل: info@bencer.ir
 

عضویت در خبر نامه